403 Forbidden

nginx
Rekondiční pobyt – Soběšice 2023 – Svaz tělesně postižených Milín

Svaz tělesně postižených v České republice z.s.

Místní organizace Milín

Rekondiční pobyt – Soběšice 2023

SOBĚŠICE  –  Hotel pod Hořicí

Termín: 29.srpna 2023 – 4.září 2023

Cena: jednolůžkový pokoj 8.200,-Kč/osoba

dvoulůžkový pokoj   7.000,-Kč/osoba

V ceně: pobyt 7 dní, 6 nocí, plná penze, autobusová doprava tam a zpět, masáž v hodnotě 300,- Kč, dle zájmu sociální poradenství, přednášky na téma sociální služby a sociální příspěvky, denně zdarma vstup do krytého, vyhřívaného bazénu neomezeně, pobytová taxa, pojištění a DPH.

Rekondiční pobyt pořádá Svaz tělesně postižených v ČR,  z.s. Okresní organizace Příbram. Přihlášky přijímá pí Marie Vondrášková                607 618 727  – předsedkyně organizace.

Bazén – 12 metrů dlouhý, zastřešený, s protiproudem, celoročně vyhřívaný na 28°C.

Sauna – klasická finská sauna pojme až 5 osob.

Masáže – zkušený masér, možnost využití klasické masáže zad a šíje, nebo některou specialitu jako např. masáž baňkami, masáž nohou apod.

Hydromasáže – tři hydromasážní vany s možností perličkové a lymfatické koupele.

Vířivka – velká vířivka pro 6 osob se 46 tryskami.

Minigolf – minigolfové hřiště za hotelem má 8 jamek a je osvětlené. Hole a míčky jsou k zapůjčení na recepci.

Kuželky – v blízkosti hotelu si můžete zahrát ruské kuželky.

Kulečník a ostatní – v prostorách hotelu můžete využít prostory malé tělocvičny, kulečník, stolní tenis, nebo stolní fotbal.

Pro milovníky cykloturistiky je možnost zapůjčení jízdních kol (pánských i dámských) na výlety po okolí.

V okolí hotelu se nachází turistické trasy jak pro pěší, tak pro cykloturistiku. V blízkém okolí hotelu jsou rybníky vhodné ke koupání i rybaření a jehličnaté lesy ideální k procházkám a houbaření. Je možné navštívit hrady Kašperk a Rabí, tvrz Dražovice, jeskyni a barokní kostel ve Strašíně, rozhlednu Svatobor, Hoslovický mlýn a mnoho dalších krás tohoto kraje.